З понеділка міський транспорт працюватиме у звичайному режимі - Накипіло
Події

З понеділка міський транспорт працюватиме у звичайному режимі

  • Анна М'ясникова
  • Ігор Лептуга
  • 22 Травня 2020
  • 1479

З 25 травня метро, ​​тролейбуси, трамваї та автобуси запрацюють в штатному режимі.

Як повідомили в Департаменті інфраструктури, транспорт ходитиме за тими самими маршрутам і розкладом, що і до карантину.

У метро контролюватимуть, щоб співробітники та пасажири були в масках або респіраторах. Біля терміналів поповнення та продажу проїзних, на платформах станцій та в черзі біля входу в вестибюлі пасажири повинні дотримуватися дистанції відповідно до санітарних норм.

Також з 22 травня відновлено в тролейбуси, трамваї та автобуси дозволяється пускати пасажирів на все місця для сидіння. Без масок заходити в транспорт не можна, а в прикасових та касових зонах потрібно дотримуватися дистанції.

Сьогодні Міністерство охорони здоров'я повідомило, що Харківська область готова до переходу на другий етап виходу з карантину. Це дало можливість місцевій владі пом'якшити карантин.

Обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки схвалила ослаблення карантину. Зміни вводитимуться поступово з 22 травня до 10 червня. Крім громадського транспорту, в цей період запрацюють дитячі садки, спортзали, фітнес-центри, готелі, ресторани, кафе та культурні заклади.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X