Розслідування трагедії АН-26: глава держкомісії говорить про грубі порушення в організації польотів та виконанні завдань - Накипіло
Події

Розслідування трагедії АН-26: глава держкомісії говорить про грубі порушення в організації польотів та виконанні завдань

  • Софія Рогожина
  • Ігор Лептуга
  • 7 Жовтня 2020
  • 1627

Олег Уруський повідомив про хід розслідування авіакатастрофи АН-26 під Чугуєвом.

Фахівці розшифрували бортові самописці та повністю відновили трагічний шостий політ літака Ан-26. Також встановлено, про що говорили члени екіпажу між собою та з керівництвом польотів.

«Розслідування показало наявність грубих порушень, як у виконанні польотних завдань, так і в організації польотів в цілому», — додав Уруський.

Урядова комісія з розслідування причин катастрофи продовжує працювати. Міністерство оборони закінчить власне службове розслідування 12 жовтня. Після цього матеріали передадуть до військових комісаріатів, і почнуться виплачувати компенсації сім'ям загиблих. Орієнтовно це буде після 15 жовтня.

Трагедія сталася ввечері 25 вересня. На борту військово-транспортного літака знаходилися 27 осіб, з них 25 — загинули на місці аварії. Двоє постраждалих потрапили до лікарні. Один з них, Віталій Вільховий, отримав 90% опіків тіла. Хлопець помер в реанімації. Йому було 20 років. Єдиний що вижив 20-річний курсант ХНУВС В'ячеслав Золочівський знаходиться в госпіталі.

Прощание с курсантами и офицерами, погибшими в авиакатастрофе под Чугуевом

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X