Режисери двох фільмів про події в Україні здобули нагороди на фестивалі Sundance - Накипіло
Події

Режисери двох фільмів про події в Україні здобули нагороди на фестивалі Sundance

20—30 січня у США триває фестиваль незалежного кіно Sundance Film Festival 2022. Творці двох фільмів українського виробництва відзначені за кращу режисуру.  

Режисерка Марина Ер Горбач здобула нагороду за стрічку «Клондайк». Це перший український ігровий фільм, представлений на фестивалі; категорія — «Світове художнє кіно (драма)». У ньому йдеться про війну на Донбасі та авіакатастрофу малайзійського боїнга MH17. У центрі сюжету родина на Донеччині: пара очікує на народження першої дитини, і жінка відмовляється евакуюватися, навіть коли село захоплюють озброєні угруповання. Стрічку створили за підтримки Держкіно. 

Також нагороду за кращу режисуру світового документального кіно отримав Сімон Леренг Вільмонт. «Будинок зі скалок» — стрічка спільного виробництва Данії, Швеції, Фінляндії та України, його створення також підтримувало Держкіно. 

У фільмі оповідається про соціальних працівників на Сході України, які працюють в особливому дитбудинку та створюють безпечний простір для дітей, поки державні органи та суди вирішують подальшу долю сім'ї.

В Харкові невідомі закидали яйцями дошку Шевельову. Її встановили чотири дні тому

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X