Розмова Байдена з Путіним: заява Білого дому - Накипіло
Події

Розмова Байдена з Путіним: заява Білого дому

Президент США Джозеф Байден-молодший поговорив відеоз'вязком з Володимиром Путіним. Публікуємо переклад релізу Білого дому, присвяченого розмові.

«Президент Джозеф Байден сьогодні провів захищений відеодзвінок із Президентом Росії Владіміром Путіним, щоб обговорити низку питань порядку денного США та Росії.

Президент Байден висловив глибоке занепокоєння Сполучених Штатів і наших європейських союзників з приводу ескалації збройних сил Росії довкола України, та дав чітко зрозуміти, що США та наші союзники відреагують сильними економічними та іншими заходами у разі військової ескалації.

Президент Байден підтвердив свою підтримку суверенітету і територіальної цілісності України та закликав до деескалації та повернення до дипломатії.

Обидва президенти доручили своїм командам продовжити взаємодію, і США робитимуть це у тісній координації з союзниками та партнерами.

Президенти також обговорили діалог між США та Росією щодо стратегічної стабільності, окремий діалог щодо програм-вимагачів, а також спільну роботу над регіональними проблемами, такими як Іран».

.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо