Психологи-практики запустили ініціативу, яка допоможе відновити травмовану війною психіку українців - Накипіло
Події

Психологи-практики запустили ініціативу, яка допоможе відновити травмовану війною психіку українців

Масштабний ракетний обстріл, якого рф завдала нещодавно по українських містах, в черговий раз вразив не тільки цивільну інфраструктуру, а й нашу психіку. Проте, ми повертаємось після відбою повітряної тривоги до нашого буденного життя, не помічаючи як самі перебуваємо в стані перманентного стресу. Вчасна психологічна підтримка може вивести з шоку, подолати тривогу і допомогти впоратися зі страхом.

Цього тижня розпочалася реєстрація на безкоштовний курс від психологів-практиків «Знати, як допомогти». Це навчання для тих, хто так чи інакше працює з дітьми та родинами, які постраждали від російської агресії. Протягом навчання українці ознайомляться з базовими принципами психології для роботи з травмами та розвитку стійкості.

«Окрім відбудови України, українське суспільство має справитись ще з одним  викликом  — травматичним впливом, який завдала російська агресія. Ми маємо бути уважніші до свого психологічного стану та вміти підтримати тих, кого так чи інакше травмувала війна», — зазначила експертка курсу, психологиня дитячої лікарні «Охматдит» Олена Анопрієнко

Хлопчик, який після обстрілів Києва втратив маму-лікарку, катівня, яку нещодавно виявили на Харківщині, розстріляна колона цивільних в Запоріжжі та безліч інших жахіть дев’яти останніх місяців   —  події, після яких ми особливо уважно маємо знайти слова, аби розмовляти з травмованими. Тому ініціатори курсу у співпраці із провідними українськими психологами-практиками, які з початку війни стали волонтерами й військовими, створили дев'ять лекцій про базові принципи психологічної підтримки у час війни. 

«Такі курси вкрай важливі, бо кількість розладів, пов’язаних з травмою, сильно збільшується. Тепер мої консультації замість офісу проходять в окопах, а серед пацієнтів — військові», — розповів експерт курсу, військовий, психотерапевт когнітивно-поведінкової терапії, EMDR-терапевт і супервізор Дмитро Снісарь.

Також серед лекторів програми: дитяча психіатриня Наталія Масяк, психотерапевт когнітивно-поведінкової терапії Євген Пілецький, експертка з питань підтримки жертв домашнього насилля Альона Кривуляк, парамедик та експерт у сфері першої психологічної допомоги і поведінкового здоров'я при природних катастрофах Аві Тененбаум та інші. 

Реєстрація —  https://study.ed-era.com/uk/courses/course/1785

Наголошуємо, що сьогодні, 23 жовтня останній день реєстрації.

Після проходження курсу учасники отримають сертифікати від освітньої платформи EdEra. 

Курс розроблено проєктом психологічної підтримки Орден Феніксу на базі ГО Small Heart with Art, ГО Mental Balance Space та студією онлайн-освіти EdEra. За підтримки БО OneUkraine, соціального проєкту Право на освіту, у партнерстві з МОЗ та в межах ініціативи першої леді Олени Зеленської. 

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X