Прощання з курсантами й офіцерами, які загинули в авіакатастрофі під Чугуєвом - Накипіло
Події

Прощання з курсантами й офіцерами, які загинули в авіакатастрофі під Чугуєвом

  • Віталіна Морозова
  • Ігор Лептуга
  • 6 Жовтня 2020
  • 1483

Церемонія відбувається у Харкові на площі Свободи.

Попрощатися з однокурсниками та колегами прийшли курсанти університету імені Івана Кожедуба, керівництво вишу, рідні загиблих і десятки журналістів. На церемонію також приїхав президент Володимир Зеленський.

Після завершення церемонії тіла загиблих авіаторів доставлять для поховання в їхні рідні міста. У Чугуєві поховають трьох членів екіпажу — Богдана Кишеню, Євгена Іванова та Ашрафа Мсуя.

Керівництво Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба: «Не вистачає слів, щоб передати жалобу, яка чорним крилом торкнулася нашого університету — завтра в останню путь ми проводжаємо своїх хлопців — курсантів та офіцерів, всіх тих, чий ритм серця припинився битися внаслідок найжахливішої авіаційної катастрофи. Нестерпний біль обпікає душу від думки, що вже ніколи їх не буде поряд з нами. Більше ніколи ми не побачимо їх щирого погляду і теплої усмішки. Світлий спомин про наших соколиків назавжди залишиться в серцях всіх українців...».

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що родинам загиблих перерахують матеріальну компенсацію протягом трьох тижнів з моменту аварії. У Міністерстві оборони кажуть, що виплати надійдуть лише після висновків розслідування та ідентифікації тіл. Скільки це займе часу, не уточнюється.

Трагедія сталася ввечері 25 вересня. На борту військово-транспортного літака знаходилися 27 осіб, із них 25 — загинули на місці аварії. Двоє постраждалих потрапили до лікарні. Один із них, Віталій Вільховий, отримав 90% опіків тіла. Хлопець помер у реанімації. Йому було 20 років. Єдиний постраждалий, 20-річний курсант ХНУВС В'ячеслав Золочівський, знаходиться в госпіталі.

Прощание с курсантом Виталием Вильховым. Фоторепортаж

Авиакатастрофа в Чугуеве: в ВСУ подтвердили, что было два самолета перед посадкой

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X