Програма релокації: вже переїхали понад 600 підприємств - Накипіло
Події

Програма релокації: вже переїхали понад 600 підприємств

  • Роман Даніленков
  • 29 Травня
  • 1898

За ініціативи Міністерства економіки та Prozorro.Продажі створена онлайн-платформа для управління процесом релокації. Вона розроблена на базі програмних продуктів е-Docs та E-Tender та допомагає реалізувати урядову програму з переміщення українських підприємств, які знаходяться в зоні бойових дій.

Понад 600 підприємств, які взяли участь в програмі релокації, завершили переїзд з областей, де тривають бойові дії. 390 з них вже відновили роботу на нових майданчиках у західних регіонах України.

Ще 87 підприємств знаходяться на різних стадіях транспортування. Обладнання перевозить «Укрзалізниця», «Укрпошта», або бізнес власними ресурсами (з компенсацією). 

Найпопулярнішими областями для релокації підприємств залишаються Закарпатська, Львівська та Чернівецька. Також бізнес знаходить нові місця для розміщення своїх потужностей у Тернопільській, Івано-Франківській, Вінницькій і деяких інших областях.

«Місцева влада допомагає знаходити приміщення для роботи, забезпечити підключення до мереж. Також допомагають знайти житло для працівників і налагоджувати логістичні маршрути. Співпраця держави та бізнесу не закінчується після переїзду, підприємцям допомагатимуть і надалі — з адаптацією, підбором працівників, налагодженням логістичних маршрутів та пошуком нових ринків збуту, в тому числі за кордоном», — зазначив заступник Міністра економіки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Ігор Дядюра.

Нагадаємо, програма релокації допомагає захистити промислові потужності вітчизняних підприємств всіх форм власності. Переміщення бізнесу у безпечні регіони створює нові можливості для розвитку економіки та дозволяє підприємствам працювати в умовах війни. 

Для участі у програмі необхідно зареєструватись на платформі цифрової взаємодії, яка доступна за посиланням.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

Стрім-трансляції, відео, відеопрезентація, репортаж, фотозйомка, статті

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X