Пожежа в домі для літніх людей: в ХОДА відбулася нарада - Накипіло
Події

Пожежа в домі для літніх людей: в ХОДА відбулася нарада

Головне з засідання комісії з техногенної та екологічної безпеки Харківської облдержадміністрації:

  • Перші бригади пожежників одразу врятували з будинку чотири людини. Доступ до приміщень на другому поверсі, де знаходилися люди, був відрізаний вогнем. Вогонь сильно поширився через пізнє повідомлення про пожежу, — повідомив заступник начальника ДСНС в Харківській області Сергій Калюжний.
  • Слідчі встановили чотирьох осіб, яких підозрюють по справі пожежі в будинку для літніх людей. Сьогодні їм планують повідомити про підозру за порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки, — заявив прокурор Харківської області Олександр Фільчаков.
  • На цей час в поліції не встановили, чи є у затриманих ще подібні об'єкти в Харківській області. Сьогодні поліція перевіряє подібні заклади, всього встановили 118 адрес, — прокоментував начальник управління поліції в Харківській області Андрій Рубель.
  • Для людей, яких потрібно буде відселяти з незаконних інтернатних установ, на сьогодні є 136 місць в пансіонатах Харківської області, — сказав директор департаменту соціального захисту населення ХОДА Юрій Шпарага.
  • Постраждалим виділять матеріальну допомогу з обласного бюджету, суму допомоги на цей час не уточнюють.
«На окнах решетки, люди просто задохнулись»: что известно о пожаре в доме, где погибли пожилые люди

 

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо