Повторне тестування не підтвердило COVID-19 у п'ятьох медиків військового шпиталю, — начальник медзакладу - Накипіло
Події

Повторне тестування не підтвердило COVID-19 у п'ятьох медиків військового шпиталю, — начальник медзакладу

  • Софія Рогожина
  • Ігор Лептуга
  • 28 Квітня 2020
  • 1763

Повторне ПЛР-тестування в Києві не зафіксувало коронавірус у п'ятьох медпрацівників Військово-медичного клінічного центру Північного регіону.


Про це повідомив начальник Центру Юрій Подолян. Раніше COVID-19 у медиків діагностували в обласному лабораторному центрі.

«У неділю отримано з лабораторії інформацію про те, що дев'ять працівників нашого шпиталю позитивні на COVID-19. Були терміново взяті повторні проби, бо в жодного з пацієнтів, медпрацівників не було клінічних проявів. Цей контроль був відправлений на Київ. У п'ятьох людей (лікарів — ред.) підтвердження немає, тобто результат негативний. Дві людини — очікуємо сьогодні інформацію після 14:00 з лабораторії Запоріжжя. Крім того, всі пацієнти з підтвердженим сьогодні (захворюванням — ред.), результати відправляються на Київ для перевірки», — цитує Подоляна Суспільне.

Зараз на самоізоляції перебувають 18 співробітників шпиталю: дев'ять медпрацівників і контактні з ними особи. У медустанові — п'ять пацієнтів із підтвердженим захворюванням COVID-19: троє військовослужбовців з різних частин і двоє пенсіонерів Мінборони України.

«З п'ятьох пацієнтів четверо знаходяться в інфекційному відділенні, всі в окремих боксах. Один — у відділенні невідкладної медичної допомоги. Всі почуваються задовільно. У відділенні невідкладної допомоги залишили одного пацієнта, тому що його вік — 80 років, щоби ретельно за ним спостерігати», — додав Подолян.

Перший хворий з коронавірусом був доставлений у Військово-медичний центр 20 квітня.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X