Поліція Харківської області отримала сучасні комплекси для ДНК-експертиз: фоторепортаж - Накипіло
Фото

Поліція Харківської області отримала сучасні комплекси для ДНК-експертиз: фоторепортаж

На Харківщині від сьомого вересня ексгумовано вже 900 загиблих через війну, біля 200 людей поки не ідентифіковано. Поліція Харківщини отримала сучасні комплекси для ДНК-експертиз, які повинні пришвидшити процеси упізнання.

Про це повідомив начальник Слідчого управління поліції області Сергій Болвінов, передає «Суспільне».

«Кількість ДНК-експертиз шалена. До війни ми не стикалися з такими викликами. Ми зараз призначаємо такі експертизи у західних областях, щоб пришвидшити процес. До цього часу близько місяця такі експертизи тривали, але враховуючи ту кількість експертиз, які ми призначили, час збільшився. По кожному ексгумованому, а в Ізюмі 451 експертиза була така призначена, відбирали зразки», — пояснив Болвінов.

Вже сьогодні, 19 грудня, правоохоронці Харківщини отримали три комплекси, які допоможуть пришвидшити проведення ДНК-експертиз. Четвертий слідчі отримають вже в найближчі дні.

«Ця техніка найкраща у світі, ця лабораторія пересувна, яка дозволяє проводити швидкі тести ДНК. Нам надали їх чотири. Одна тестується. Нам надали 300 чіпів, які дозволяють робити такий аналіз. Сума допомоги — 1,7 млн доларів. Це гуманітарна допомога», — зазначив начальник Слідчого управління поліції Харківщини.

«До того, як ці комплекси прибули, в усій Україні в усіх правоохоронних органів був лише один такий комплекс», — повідомив начальник поліції Харківщини Володимир Тимошко.


Харківським лікарям передали унікальний реанімобіль для новонароджених. Фоторепортаж. Відеорепортаж

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо