Поліція розслідує затягування міськрадою введення карантину - Накипіло
Події

Поліція розслідує затягування міськрадою введення карантину

  • Софія Рогожина
  • Ігор Лептуга
  • 12 Березня 2020
  • 2355

Інформацію про затягування процесу введення карантину в Харківській області внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

За словами представника прокуратури області Дмитра Чубенка, дії міської влади правоохоронці розслідують за статтею «Порушення правил і норм, встановлених з метою запобігання епідемічним та іншим інфекційним захворюванням» Кримінального Кодексу. Покарання за статтею — штраф до 1 700 грн, арешт до шести місяців або обмеження волі на строк до трьох років.

Слідство триває.

11 березня Кабінет Міністрів з метою запобігання поширенню коронавирусу заборонив проведення масових заходів за участю 200-т і більше осіб, а також відвідування навчальних закладів по всій Україні на три тижні. У Харкові вирішили не припиняти навчальний процес у школах і дитсадках, однак діти зможуть залишитися вдома за заявою батьків. Мер міста Геннадій Кернес пояснив це зниженням рівня захворюваності на ГРВІ в установах і зручністю батьків. Голова Харківської ОДА Олексій Кучер закликав владу Харкова виконати рішення Кабміну.

Пізніше в міськраді повідомили, що не вводять карантин в інтересах людей. За словами глави Департаменту з питань інформації та зв'язків з громадськістю Юрія Сидоренка, в Департамент освіти надходять тисячі дзвінків з проханнями від городян не закривати школи.

12 березня в Харківській облдержадміністрації розповіли, які заходи будуть приймати на виконання Постанови Кабміну.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X