Підозрюваних у заворушеннях на «Барабашово» суд відправив під домашній арешт - Накипіло
Події

Підозрюваних у заворушеннях на «Барабашово» суд відправив під домашній арешт

  • Софія Рогожина
  • Ігор Лептуга
  • 1 Березня 2020
  • 1513

Прокуратура наполягала на арешті підозрюваних, але суд відмовив.

Київський райсуд Харкова обрав запобіжний захід підозрюваним у масових заворушеннях на ринку «Барабашово» 27 лютого. Вони будуть знаходитися під нічним домашнім арештом з 22:00 до 6:00, сказав після завершення розгляду клопотань суддя Костянтин Садовський, передає MediaPort.

Чи всім 56 підозрюваним обрано запобіжні заходи, суддя не уточнив. Зазначив, що їх точно було більше ніж десять, а сам він не рахував.

Двоє чоловіків так описали суду події на «Барабашово».

«З роботи прийшла команда прибути на «Барабашово» і стояти, забезпечувати безпеку техніки, щоб під'їхала для демонтажу арки. Стояли навколо, щоб не підходили люди, які не отримали травм, просто стояли та охороняли арку. Потім в нас почали летіти палиці, балонами пшикати, цеглина летіла. Ми стояли, нічого не робили, охороняли за договором. У відповідь нічого не робили », — сказав один з підозрюваних Дмитро.

«Я працюю в охороні. Ми з охоронним підприємством їхали охороняти комунальну техніку. Ми приїхали, підійшли до цієї комунальної техніки та буквально через п'ять хвилин зібралися люди, почали нас ображати, погрожувати, камені полетіли, вогнегасники. Ми просто стояли. Потім приїхала поліція, закрила нас від натовпу, потім ми поїхали у відділок. Ми — це охоронна організація «Антирейдер»», — додав ще один підозрюваний Богдан.

Коментувати свої дії кореспонденту підозрювані відмовилися. Також не захотіла говорити їхня захисниця Людмила Брек — послалася на адвокатську таємницю.

Чи буде прокуратура оскаржувати рішення, прокурор Євген Антонов відповісти не зміг.

«Питання щодо оскарження буде вирішуватися після отримання копій постанов, повного викладу», — додав Антонов.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X