Підтримка освіти, новий департамент та заступник мера: головне з сесії міськради - Накипіло
Події

Підтримка освіти, новий департамент та заступник мера: головне з сесії міськради

  • Анна М’ясникова
  • Анна М’ясникова
  • 25 Січня

25 січня депутати Харківської міської ради зібралися на позачергову сесію. У порядку денному було 23 питання. Занотували головні рішення, які прийняли на сесії.

Підтримка освіти та охорони здоров‘яМіськрада внесла зміни до бюджету міської громади на 2023 рік. Харкову планується виділити з державного бюджету 1,66 мільярда освітньої субвенції, а також 26,3 мільйона як дотацію на утримання освітніх та медичних закладів.

Ці кошти дозволять «збільшити обсяг фінансування соціально значущих напрямів діяльності міста», сказала директорка департаменту бюджету та фінансів Тетяна Таукешева.

Злиття медзакладів


Депутати проголосували за реорганізацію шістьох медзакладів у два. Як повідомляє мерія,
департамент охорони здоров’я проаналізував фінансовий стан медзакладів станом на 1 січня 2023 року та визначив, що чотири з них пне можуть і далі підтримувати з міського бюджету.

Так, Дитячу стоматполіклініку №1 приєднали до Міської дитячої поліклініки №23, а міські шкірно-венерологічні диспансеру №1, №2 та №4 увійдуть до складу диспансеру №5.

У Терехова — новий заступник

Дмитро Ісаєв став десятим заступником міського голови, він керуватиме питаннями стратегічного розвитку міста. Серед його основних завдань — оптимізація тендерних закупівель, проведення аудиту комунальних підприємств та робота з їхніми активами.

З серпня 2005 року по липень 2020 року Дмитро Ісаєв працював на керівних посадах в АТ «Харківобленерго». У січні — грудні 2021 року він працював експертом з енергоефективності нетрадиційних та відновлювальних видів енергії у «Нафтогаз-енергосервіс», а потім — головним бухгалтером у «Харківобленерго».

Нові кадри в міськраді


У міськраді з‘явився департамент розвитку муніципального менеджменту.

Чим він має займатися: публічними закупівлями товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти, забезпеченням енергозбереження та ефективним використанням паливно-енергетичних ресурсів. А також виконуватиме контрольно-аналітичні функції.

Також депутати погодили створення комунальної установи «Харківська інвестиційна агенція». Її робота буде спрямована на залучення інвестицій в економіку громади, зокрема шляхом представлення нашого міста на інвестиційних форумах. Про це повідомив Ігор Терехов. Також агенція повинна буде працювати над розвитком державно-приватного партнерства та налагодженням співпраці між громадою та бізнесом.

Цю публікацію було створено за фінансової підтримки Європейського Союзу в партнерстві з DW Akademie. Вміст публікації є одноосібною відповідальністю медіагрупи «Накипіло» та не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо