Парк Горького планує витратити більше 30 мільйонів на реконструкцію - Накипело
Події

Парк Горького планує витратити більше 30 мільйонів на реконструкцію

  • Анна М'ясникова
  • Ігор Лептуга
  • 22 Березня 2020
  • 2823

Парк Горького оголосив дві закупівлі на загальну суму 31,5 мільйона гривень.

Як передає «Харківський антикорупційний центр», за 16,5 мільйона гривень планують реконструювати систему поливу та облаштувати територію парку. При цьому комунальники вже витратили на це 202 тисячі гривень.

Ще 15 мільйонів гривень виділять на реконструкцію пішохідно-транспортної мережі. Раніше уже було витрачено на цей проєкт 188 тисяч гривень. Обидва проекти мають закінчити до кінця 2020 року.

За даними активістів, за 2015—2019 роки збитки парку склали загалом 40,7 мільйона ​​гривень.

Реконструкція парку Горького розпочалася в 2011 році. Тоді місто взяло в кредит 250 мільйонів гривень у «Промінвестбанку» — «дочки» російського «Зовнішекономбанку». За ці роки «тіло» кредиту практично не погашалося, а оплачувалися тільки відсотки. Коли реконструкція завершилася, парк атракціонів так і не став прибутковим. З бюджету міста щорічно виділяються мільйони на його подальше оновлення і підтримку. Так, на 2020 рік депутати заклали на парк Горького 39 мільйонів 330 тисяч гривень.

Щоб отримати гроші на реконструкцію місця для відпочинку, депутати віддали під заставу Палац Спорту та Палац Піонерів, будівлі ККЗ «Україна» та виконкому міськради та інші об'єкти. Поручителем парку за кредитом є КП «Харківський метрополітен».

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X