Параспортсменка з Харкова виборола три медалі на Чемпіонаті Європи з фехтування - Накипіло
Події

Параспортсменка з Харкова виборола три медалі на Чемпіонаті Європи з фехтування

У Варшаві з 29 листопада по четверте грудня пройшов Чемпіонат Європи з парафехтування.

Про це повідомили у департаменті сім'ї, молоді та спорту Харківської міськради.

Харківська фехтувальниця Олена Федота-Ісаєва, яка вже здобула дві нагороди ЧЄ-2022 («золото» в особистій першості на шаблях і «срібло» у командному), додала до своєї персональної скарбнички ще один чемпіонський титул. Спортсменка стала найкращою в Європі серед шпажисток.

Також разом з іншими харків’янками Євгенією Бреус, Наталією Мандрик та Тетяною Позняк із Миколаєва Федота-Ісаєва завоювала для України бронзову нагороду у командних змаганнях. Крім того, Мандрик спільно із Ольгою Єсіною, Наталією Морквич (Львів) та Надією Дьолог (Закарпаття) виграла командне «золото» на рапірах.

318407592 589572099835494 93333437457171445 n

В загальному, українські парафехтувальники вибороли 14 нагород цієї континентальноі першості: чотири золоті, три срібні та сім бронзових.

Велосипедисти з Харкова привезуть нагороди із Чемпіонату України (фото)