Отримати допомогу по безробіттю тепер простіше - Накипіло
Події

Отримати допомогу по безробіттю тепер простіше

  • Віталіна Морозова
  • Ігор Лептуга
  • 23 Квітня 2020
  • 1663

Під час карантину харків'яни активно звертаються до служби зайнятості.

Як зазначає центр занятості, щодня до них звертаються понад 500 безробітних, із них 40% — жителі Харкова.

«Незважаючи на те, що в період карантину зменшилася кількість відкритих вакансії, у базі по Харкову й області є понад 4,5 тисяч актуальних пропозицій. Із 13 березня по 21 квітня роботу знайшли 6,3 тисячі претендентів. Найбільше працевлаштованих — на сільськогосподарських підприємствах», — повідомляє пресслужба обласного центру зайнятості.

Отримати статус безробітного тепер простіше. Кандидат подає дві заяви — про надання/поновлення статусу безробітного і про призначення/відновлення виплат по безробіттю. Бланки заяв доступні на сайті. Документи можна заздалегідь заповнити перед подачею в службу. Потім заяви потрібно сфотографувати або відсканувати і надіслати на електронну пошту центру зайнятості.

Електронні адреси центрів зайнятості/філій ХОЦЗ

Фахівець зв'яжеться з клієнтом для підтвердження або уточнення наданої інформації. Статус безробітного присвоюється в той же день і одразу призначаються виплати. Фонд соціального страхування збільшив мінімальний розмір допомоги по безробіттю на період карантину і протягом 30 днів після його закінчення — з 650 гривень до 1000 гривень на місяць.

За подробицями звертайтеся до відділу інформаційної роботи та зовнішніх зв'язків Харківського обласного центру зайнятості: (057) 757-52-72; е-mail: pr@khcz.gov.ua.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X