Від коронавірусу померли понад тисяча людей - Накипіло
Події

Від коронавірусу померли понад тисяча людей

Кількість хворих на новий тип пневмонії зростає. На даний момент в світі зареєстровано 43 102 випадки зараження.

З них 1 018 випадків закінчилися смертю. Такі дані повідомляє міністерство охорони здоров'я. В Україні вже є тест-система для виявлення коронавируса. Вона знаходиться в вірусологічній референс-лабораторії Центру громадського здоров'я. Для дослідження зразки будуть направлятися саме в цю лабораторію. Приблизно через п'ять-сім годин буде зрозуміло, чи заразилася людина китайським коронавірусом.

На території України жодного випадку захворювання на коронавірус з Китаю не зафіксовано. Хоча двоє українців все ж підхопили його. Вони знаходяться на борту круїзного лайнера Diamond Princess, пришвартованого біля берегів Японії.

11 лютого на всіх бажаючих українців евакуюють з китайської провінції Хубей спеціальним рейсом з Ухань. Про це повідомляє посольство України в Китайській Народній Республіці. Евакуюють тільки тих громадян, які попросили включити їх до спеціального списку. Всіх евакуйованих після прибуття в Україну чекає 14-денний карантин.

У грудні 2019 року в китайському місті Ухань, де живуть 11 мільйонів людей, спалахнула вірусна пневмонія. У січні 2020 китайська влада офіційно визнала, що це невідомий коронавірус, який може передаватися від людини до людини. Китайська влада закрила Ухань на карантин — у місті не працюють вокзали, аеропорт і кінотеатри, не ходить громадський транспорт. Від жителів вимагають не виходити на вулицю без марлевих пов'язок.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X