Засуджені за вчинення теракту біля Палацу спорту подали апеляцію на вирок - Накипело
Події

Засуджені за вчинення теракту біля Палацу спорту подали апеляцію на вирок

Звинувачені в теракті в Харкові не згодні з вироком.

Апеляційну скаргу на вирок у справі про теракт біля Палацу спорту захисник обвинуваченого Володимира Дворнікова Ігор Нагорний подав 27 січня.

«Вимагаємо скасування вироку та нового розгляду у зв'язку з неповнотою судового розгляду», — цитує Нагорного «Суспільне».

За його інформацією, вирок оскаржили й захисники інших двох обвинувачених — Віктора Тетюцкого та Сергія Башликова. Всі троє зараз перебувають на території Росії. Нагорний також додав, що поки не знає, як засуджені будуть брати участь у слуханнях.

22 лютого 2015 року під час маршу біля Палацу спорту пролунав вибух. В результаті загинули чотири людини, серед яких — 15-річний школяр. Ще десять осіб отримали поранення. Володимир Дворніков, Віктор Тетюцький та Сергій Башликов чотири роки були на лаві підсудних. Майже кожне засідання починалося з відведення суддям, судовому обвинувачу й секретарю відомства. А в квітні 2017 року суд почав слухання справи заново в зв'язку зі зміною складу суддів.

28 грудня Фрунзенський районний суд Харкова виніс вирок трьом обвинуваченим у теракті у вигляді довічного ув'язнення з конфіскацією. Їм також замінили запобіжний захід з утримання під вартою на особисте зобов'язання. На наступний день їх видали Росії в рамках обміну полоненими.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X