Особливості проведення ЗНО-2020 - Накипіло
Події

Особливості проведення ЗНО-2020

  • Анна М'ясникова
  • pinterest.com
  • 4 Червня 2020
  • 1517

Тестування проходитиме з дотриманням правил індивідуального захисту.

В області зовнішнє незалежне оцінювання організовують у 107 пунктах: університетах, школах, коледжах та профтехучилищах. Основна сесія ЗНО-2020 розпочнеться 25 червня тестуванням з математики та закінчиться 17 липня тестом з хімії. Результати з усіх предметів з'являться на сторінках учасників до 29 липня. Додаткова сесія запланована на 24 липня — 10 серпня, а результати будуть розміщені до 14 серпня.

У зв'язку з поширенням коронавірусу ЗНО буде проходити з дотриманням правил безпеки. Допуск на іспит триватиме приблизно годину — з 9:50 до 10:50. Щоб не допустити скупчення людей, у запрошенні кожному учаснику буде вказано проміжок часу, коли йому слід прийти в пункт тестування.

«Але це не означає, що ми не пустимо, якщо учасник не вкладеться в цей проміжок часу», — говорить Наталя Русанова, заступниця директора Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Абітурієнти повинні бути в респіраторах або масках. На входах до пунктів тестування обладнають місця для обробки рук антисептиком. Пускати на тестування будуть після вимірювання температури. Якщо вона виявиться вищою за 37,2°C або будуть симптоми респіраторного захворювання, учасника не допустять до виконання завдань. Такі абітурієнти зможуть скласти іспит на додатковій сесії. Для цього протягом п'яти днів потрібно подати заяву до Центру оцінювання якості освіти.

На пробному тестуванні діятимуть такі ж обмеження. При цьому випускники з підвищеною температурою або симптомами захворювання зможуть пройти тест онлайн. У день проведення оцінювання з 11:30 в особистому кабінеті учасника з'являться зошит і бланк відповіді. Варіанти відповіді потрібно буде внести в спеціальний сервіс. Результати прийдуть до початку основної сесії. Пробне тестування з української мови та літератури призначено на 15 червня, з решти предметів — на 17 червня.

Графік проведення ЗНО-2020: подробиці

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X