Організатори нелегального звалища заплатять 272 мільйони гривень збитків - Накипело
Події

Організатори нелегального звалища заплатять 272 мільйони гривень збитків

  • Софія Рогожина
  • Прокуратура Харьківської області
  • 3 Квітня 2020
  • 1561

Звалище розташоване неподалік від ТЦ «Французький бульвар».

Московський райсуд Харкова задовольнив позов місцевої прокуратури та постановив стягнути з двох організаторів незаконного полігону 272 мільйони гривень за завдану шкоду місту. Про це повідомляє прес-служба облпрокуратури.

За даними слідства, незаконне платне звалище площею вісім гектарів розташоване на території колишнього моторобудівного заводу «Серп і молот». У 2005 році міськрада передала в оренду ділянку одному з приватних підприємств для будівництва торгового центру, але комплекс так і не почали зводити. Крім того, орендодавець перестав платити за землю. У 2017 році за рішенням суду договір оренди був розірваний, а земля перейшла в комунальну власність.

Незаконний полігон правоохоронці виявили в жовтні 2018 року. Тоді за ввезення сміття водії повинні були платити в середньому 100 гривень з однієї машини. На звалищі також працювала вантажна техніка та робочі бригади, які перебирали та сортували сміття.

Прокуратура відкрила кримінальне провадження за статтями «Самовільне зайняття ділянки» та «Забруднення земель» КК України, а також направила до суду позов із вимогою компенсувати збитки від дій зловмисників.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X