Open/Work. Виставка студентів Харківської школи архітектури | Накипело
Події

Open/Work. Виставка студентів Харківської школи архітектури

  • PR-аґенція «Bagels & Letters»
  • PR-аґенція «Bagels & Letters»
  • 12 Червня 2019
  • 738

Харківська школа архітектури запрошує на виставку Open/Work, яка розповідатиме про сучасну архітектурну освіту. Відкриття експозиції 14 червня о 17:00 за адресою вулиця Конторська, 5. Побачити її можливо до 1 липня, вхід вільний.

Виставка, яка займе весь простір другого поверху ХША, складається з результатів робіт 33 студенток і студентів, учнів Нульового року і першого курсу бакалаврату ХША. За словами організаторів, назва проекту говорить про постійний процес створення школи. Тут будуть представлені роботи в різних матеріалах – таких як бетон, метал, дерево; архітектурні макети та плани – ідеї як для публічних просторів, так і для приватних будинків; портфоліо, креслення, графічні матеріали.

Кураторами виставки стали американські архітектори Ешлі Бігхем і Ерік Херманн (бюро Outspot Office). Вони відомі пошуком нової аудиторії за допомогою експериментального творчого виробництва від серйозного до абсурдного, часто одночасно. Також зі студентами працювали викладачі всіх чотирьох блоків програми: Студія, Технічний блок, Гуманітарний блок і Блок Навичок.

«Є щось спільне між новою архітектурною освітою та старою комп'ютерної грою, – стверджує тьютор Гуманітарного блоку Борис Філоненко в описі виставки. – Якими б переконливими не були гоночні автомобілі перед заїздом, дорога, якою вони поїдуть, добудовуватиметься в процесі. Так і зі школою: коли команда вже готова до роботи, коли складені програми чотирьох навчальних блоків, які запрацюють синхронно, нової освіти ще немає. Ми не дізнаємося, що це таке, поки не почнемо її практикувати».

Борис нагадує про одне з головних завдань школи: занурювати нове покоління архітекторів у світ реальних подій і проблем.

Самі ж студенти запевняють: «Навчання зможе витримати не кожен. Бути архітектором – це виклик, який вимагає жертв, багатозадачності, постійного включення і взагалі може бути шкідливим для здоров'я». Проте, говорять вони в описі виставки, «Ми включені в глобальні процеси через власний досвід і проекти, які створюємо. За рік ми стали суперкомандою».

Наступного дня, 15 червня, в ХША відкриється ще одна виставка: 383-х проектних планів, номінованих на участь в одній з найбільших світових архітектурних премій: – премії Міс ван дер Рое, E.U Mies Award (Премія Європейського Союзу в галузі сучасної архітектури).

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо