Онлайн-тренінг для підприємців Creative Business Academy - Накипіло
Події

Онлайн-тренінг для підприємців Creative Business Academy

  • House of Europe
  • House of Europe
  • 25 Червня 2020
  • 1467

Програма Європейського Союзу House of Europe, у партнерстві із міжнародною мережею креативних підприємств Creative Business Network (Копенгаген, Данія), запрошує креативних підприємців з усіх регіонів України до участі в інтенсивному онлайн-тренінгу Creative Business Academy, що пройде з 13 по 31 липня 2020 року

У програмі: 

  • 40 годин інтенсивних онлайн-тренінгів від експертів з ЄС, що створили успішні креативні бізнеси й готові ділитися своїм досвідом. 
  • 1-годинні персональні консультації з європейськими бізнес-консультантами, підприємцями та стартапами, що розуміються на специфіці креативного бізнесу. 
  • Спільний пошук відповідей на актуальні виклики креативного бізнесу: як знайти нових клієнтів, як стабільно заробляти, як продаватися онлайн та на міжнародних ринках, як захистити власний креативний бізнес від плагіату, як просувати свій бізнес серед медіа та партнерів, та як знайти фінансування серед інвесторів. 
  • Можливість взяти участь у міжнародному конкурсі креативних стартапів BRIGHT. Creative Business Cup в Копенгагені наступного року. 

Для кого

Запрошуємо бізнеси зі сфер архітектури, дизайну, моди, візуального мистецтва, ремесл, фотографії, музики, перформативного мистецтва, кіно, видавничої справи, літератури, медіа, телебачення, радіо, реклами, маркетингу, розробки комп’ютерних ігор, інформаційних технологій, креативні хаби, фестивалі, музеї та галереї, а також бізнеси, що працюють на перетині цих секторів.

Як потрапити на захід

Щоб взяти участь в Creative Business Academy, потрібно заповнити заявку на сайті houseofeurope.org.ua (База можливостей -> Creative Business Academy -> Подати заявку) та зняти коротке відео про свій креативний бізнес англійською мовою.

Участь у тренінгу безкоштовна. Мова тренінгу — англійська. Кінцевий термін подачі заявки — 30 червня 15:00. Детальна інформація за посиланням.

Довідка
House of Europe — це програма, що фінансується Європейським Союзом, створена з метою підтримки професійного та творчого обміну між українцями та їхніми колегами в країнах ЄС. Програма фокусується на культурі та креативному секторі, освіті, медицині, соціальному підприємництві, медіа та роботі з молоддю. Goethe-Institut в Україні керує програмою House of Europe; Британська Рада, Французький Інститут та Чеські центри є партнерами консорціуму проєкту. 

З питаннями звертайтеся до Вікторії Каландирець, [email protected] або за телефоном +380 44 496 97 85.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X