окупанти «націоналізують» стратегічні підприємства на тимчасово окупованих територіях - Накипіло
Події

окупанти «націоналізують» стратегічні підприємства на тимчасово окупованих територіях

Рашисти беруть під свій контроль важливі об’єкти інфраструктури та фінансові установи на тимчасово окупованих територіях Донецької області, які намагаються приєднати до так званої «ДНР». Для цього ворог проводить «націоналізацію» стратегічних підприємств. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України. Під цю процедуру підпадають і всі цінності, виявлені у банківських сейфах та платіжних терміналах.

Також окупанти намагаються налагодити роботу критично важливих закладів інфраструктури, відряджаючи на них «перевірені кадри». Втім, масова мобілізація, проведена владою «ДНР» спричинила гострий дефіцит співробітників на більшості об’єктів тимчасово окупованих територій. Зокрема, керівництво «Донецької залізниці» звернулось до окупаційних адміністрацій з проханням демобілізувати їхніх співробітників для ремонту та обслуговування залізничної інфраструктури. Натомість «влада ДНР» за відсутності мобілізаційного ресурсу, відправляє на війну не тільки співробітників стратегічних підприємств, але й студентів закладів вищої освіти, людей з хронічними хворобами та навіть людей з інвалідністю.

В межах політики економії фінансових ресурсів, донецькі «керманичі» зменшують для «мобілізованих» заробітну плату за основним місцем роботи. Працедавцям дозволили нараховувати їм так званий «голий» оклад без жодних надбавок та премій. Що значно менше від звичного середньомісячного заробітку.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X