Наслідки пожежі в будинку на вулиці Культури: що кажуть у міськраді - Накипіло
Події

Наслідки пожежі в будинку на вулиці Культури: що кажуть у міськраді

  • София Рогожина
  • ГСЧС в Харьковской области
  • 16 Листопада 2021

У будинку на вулиці Культури, 10, де вночі загорілася покрівля, пошкоджені 30 квартир та система опалення.

«Це всі квартири, які розташовані в четвертому та п'ятому під'їздах, — у зоні, де був осередок пожежі», — сказав перший заступник мера Олександр Новак.

Найбільше завдано збитків квартирам на верхніх поверхах, від залиття водою — усім помешканням до першого поверху. Також у будинку пошкоджена частина системи теплопостачання, яка знаходилася на даху.

«Міська влада зараз формує перше обстеження квартир спільно з органами жилкомсервісу, соціального захисту: ми будемо дивитися, які є пошкодження, які саме збитки завдані. Для цього плануємо надати матеріальну допомогу з міського бюджету», — додав Новак.

Більшість людей, помешкання яких постраждали внаслідок пожежі та її гасіння, повернулися у квартири або поїхали до родичів і друзів. Десятеро людей тимчасово переселили в соціальний готель, їхнє проживання обіцяють оплатити з міського бюджету.

«У нас є списки людей, які звернулися, їхні телефони. 10 людей ми поселили в соціальний готель: це три літні подружжя, сім'я з трьох осіб та один чоловік. Зранку привезли їм харчування. Ще дві сім'ї взяли адресу цього готелю. Термін перебування — стільки, скільки треба», — сказала заступниця мера Світлана Горбунова-Рубан.

Станом на 13:00 у перших трьох під’їздах будинку включили світло. До кінця дня в них мають відновити тепло- та газопостачання. Далі підключатимуть четвертий та п‘ятий під’їзди. Холодна вода є в усьому будинку.

Відновити покрівлю в міськраді пообіцяли в найкоротший термін, скільки саме часу треба на ремонт — не уточнили.

Загалом вогонь поширився на 500 квадратних метрів покрівлі. Причини пожежі дотепер не встановлені.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо