Наскільки область готова до медреформи «вторинки» - Накипело
Події

Наскільки область готова до медреформи «вторинки»

  • Віталіна Морозова
  • Ігор Лептуга
  • 25 Лютого 2020
  • 1599

Харківська, Львівська і Дніпропетровська області подали найбільшу кількість пропозицій до Національної служби здоров’я.

Із 1 квітня спеціалізовані медичні заклади братимуть участь у наступному етапі медичної реформи. Як зазначає пресслужба НСЗУ, станом на 18 лютого всього 1077 профільних установ надіслали понад 5000 пропозицій на укладення договорів. Зокрема, з Харківської області надійшло 338 заявок, із Львівської — 326, з Дніпропетровської — 395 заяв.

«Одні спеціалізовані заклади подають пропозиції на максимальну кількість пакетів медичних послуг, інші обирають кілька напрямків для надання медичної допомоги населенню. Наприклад, на 21 пакет медичних послуг пропозиції подав заклад КНП “Новояворівська районна лікарні імені Юрія Липи”. На 19 пакетів медичних послуг пропозиції подав заклад КНП “Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня”, на 18 пакетів — КНП “Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського” Житомирської облради. На один пакет медичних послуг пропозиції подала 251 лікарня, на два пакети — 151 лікарня, на три — 104», — повідомляє директор департаменту договірної роботи НСЗУ Андрій Віленський.

Програма медичних гарантій — це перелік послуг і ліків, які пацієнти отримають за рахунок державного бюджету. На них діють єдині тарифи. У 2020 році в держбюджеті на програму передбачено 72 мільярди гривень. Йдеться про 26 пакетів послуг за такими напрямками:

— первинна меддопомога;
— екстренна допомога;
— спеціалізована медична допомога;
— високоспеціалізована медична допомога;
— паліатив;
— медична реабілітація;
— медична допомога дітям до 16 років
— допомога у зв' язку з вагітністю і пологами.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X