НАЗК знайшло порушення в декларації нардепа-мажоритарника з Харкова - Накипіло
Події

НАЗК знайшло порушення в декларації нардепа-мажоритарника з Харкова

Національне агентство з питань запобігання корупції закінчило перевірку декларації Олександра Куницького та знайшло ознаки кримінального правопорушення. Про це повідомили в Агентстві.

Олександра Куницького обрали народним депутатом від 169-го виборчого округу, до якого входить частина Московського району Харкова.

Які порушення знайшли в депутата.

  • Куницький не вніс до декларації квартиру в Запоріжжі, яка належить його матері. Також він забув задекларувати квартиру дружини у Кривому Розі.
  • Олександр Куницький не вказав, що у 2020 році погасив кредит в ізраїльському банку. Нардеп заплатив 288 465 шекелів (2 мільйони 325 тисяч гривень за курсом НБУ на 20 серпня 2020 року). У НАЗК не змогли знайти підтвердження наявності в Куницького таких коштів.

За результатами перевірки НАЗК не змогли встановити джерело доходу 1 мільйона 632 тисяч гривень. А взагалі недостовірні дані в декларації Куницького — на суму в 2 мільйони 325 тисяч гривень.

Встановлено ознаки кримінального правопорушення за статтею 368-5 (Незаконне збагачення). Матеріали перевірки передали в НАБУ.


Також НАЗК закінчило перевірку ще однієї депутатки-мажоритарниці з Харкова. У декларації Вікторії Кінзбурскої не знайшли порушень.

На перевірці в Агентства зараз знаходяться декларації ще 25-ти чиновників з Харкова, цей список постійно поповнюється.

НАЗК — не правоохоронний орган. Подальше розслідування виявлених Агентством фактів проводять спеціально уповноважені суб'єкти у сфері протидії корупції: Національне антикорупційне бюро України, Національна поліція України та Державне бюро розслідувань.

Події
Біткоїни Кучера та його зама: НАЗК закінчило перевіряти декларації

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X