«Накрило дві стіни та впала стеля»: рятувальники дістали з-під завалів подружжя на Салтівці - Накипіло
Події

«Накрило дві стіни та впала стеля»: рятувальники дістали з-під завалів подружжя на Салтівці

  • Анна М’ясникова
  • ДСНС Харківської області
  • 26 Червня 2022

Увечері 25 травня окупанти обстріляли житловий будинок в Холодногірському району. Ракетний удар зруйнував оселю. Подружжя Ольга та Ігоря Бірменків завалило уламками.

Внаслідок обстрілу подружжя опинилося заблокованим під двома дерев’яними балками, уламками зруйнованих стін та стелі другого поверху оселі.

«Це сталося в 11 годин. Ми вже лягли в ліжко спати. Тільки почала кричати повітряна тривога на телефоні в додатку. Я навіть не встигла її вимкнути, як нас із чоловіком привалило, ми не почули ані вибуху, ані хлопка. Нас просто одразу накрило дві стіни та впала стеля», — розповідає постраждала Ольга Біденко.

Чоловік намагався рукою відкопати отвір, аби проходило повітря. Пізніше постраждалі почули крики рятувальників. За словами жінки, вони з чоловіком провели під завалами годину.

«Ми весь час будували цей будинок, робили ремонт, облаштовували для великої сім’ї з дітьми, онуками. В одну мить ми втратили все. Водночас я сподіваюся, що буде така можливість побачити онуків після війни (вони не були в будинку — ред.)», — додає жінка.

Вночі окупанти вдарили ракетами по університетському спорткомплексу (фото)

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо