Починаємо із середи: добірка безкоштовних онлайн-тренувань на карантині - Накипіло
Події

Починаємо із середи: добірка безкоштовних онлайн-тренувань на карантині

  • Анна М'ясникова
  • iStock
  • 15 Квітня 2020
  • 2173

Не чекайте наступного понеділка. Почніть займатися просто зараз.

Щоби допомогти людям провести карантин з користю й задоволенням, деякі компанії та сервіси відкрили безкоштовний доступ до своїх послуг, а фітнес-клуби перемістили заняття в інтернет. Ми зібрали невеликий список онлайн-тренувань, які допоможуть підтримати форму.

Фітнес-студія Gfamily

Команда тренерок Gfamily проводить безкоштовні групові тренування за напрямками: фітнес і стретчинг. Прямі ефіри занять з'являються три рази на тиждень у акаунті студії в Instagram. Сеанси тривають 30—45 хвилин та розраховані на виконання в домашніх умовах без спортивного інвентарю. Вікова категорія відвідувачів — від 16 до 35 років. Додатково на сторінці в соцмережі дівчата викладають вправи на різні групи м'язів. Також є платні онлайн-тренування (наприклад, Body strong, TRX, персональні заняття).

Коли: вівторок, четвер, субота
О котрій? 15:30


Спортхаб ЕБШ

На час карантину київський спортхаб ЕБШ спільно з виданням The Village Україна запустили 30-хвилинні онлайн-тренінги. Нові заняття з'являються три рази на тиждень у акаунтах медіа в Facebook та Instagram. Як пишуть організатори, навантаження помірні та розраховані на людей з підготовкою будь-якого рівня.

Коли: вівторок, четвер, субота
О котрій? 10:00

Крім цього, спортхаб періодично випускає на своєму YouTube-каналі ролики з хештегом #ЕБШнакарантине. Там можна знайти функціональні тренування, заняття з йоги, табата, стретчінгу, боксу й кросфіту.


Barstylers

Харківська команда воркаутерів Barstylers розробила програму домашніх тренувань для дітей та підлітків. Вправи розраховані на дві вікові групи: 6—11 років та 12—17 років. Тренери пояснюють, як можна виконувати трюки в домашніх умовах.

Ролики з тренуваннями знайдете тут.


Марина Карпіщенко, інструкторка оздоровчого фітнесу та усвідомленого харчування

Тренерка проводить онлайн-заняття для людей із початковим та середнім рівнем фізичної підготовки. Вони проходять у прямому ефірі в Іnstagram та доступні 24 години після публікації. Можна підключати дітей. Людям з протрузією і грижею хребта в гострому періоді ці тренування протипоказані. Також є платні програми.

Коли: понеділок, середа, п'ятниця
О котрій? 9:00 


Інна Орос, тренерка силового фітнесу та functional training в Viper Gym

Прямі ефіри інструкторка веде тричі на тиждень. Заняття триває годину, кількість осіб не обмежена. Усі ефіри Інна зберігає в шапці аккаунта в Instagram.Перед заняттями в сторіс вона попереджає, який інвентар знадобиться (наприклад, пляшки з водою або килимок для фітнесу). А ще тренерка періодично викладає короткі відеоролики з вправами на різні групи м'язів.

Коли: понеділок, середа, п'ятниця
О котрій? 11:00


Мережа фітнес-клубів SportLife

Ця мережа запустила проєкт спортивного інтернет-телебачення Sport Life TV. Щодня в прямому ефірі проводиться кілька видів занять: для дітей, спортсменів (наприклад, плавців, боксерів), літніх людей, для тих, хто хоче розтягнутися, накачати м'язи або потанцювати. Розклад та види сеансів змінюються щотижня. Тренування транслюються в YouTube, і до них можна повернутися в будь-який момент. Також на сайті Sport Life TV є вкладка «Запис» зі збереженими тренуваннями за минулий тиждень.

Коли: щодня
О котрій? З 10:00 до 20:00


Фітнес-клуб Aura

На час карантину фітнес-клуб перемістив активність у Telegram-канал. Тут тренери публікують поради щодо коригування ваги та правильного харчування, пости та короткі відеозаписи з комплексами вправ, а також анонси тренувань у прямому ефірі та конференцій з інструкторами (наприклад, є гімнастика для малюків віком до року).


Школа танцев Fiestaladies

Під час карантину Fiestaladies пропонує всім бажаючим підтримати себе у формі (розтяжки, силові вправи) та вивчити танцювальні зв'язки. Заняття тривають 60—70 хвилин. Комплекси вправ розраховані на виконання вдома в умовах мінімуму вільного місця, відзначають організатори. Прямі ефіри проходять у Facebook і зберігаються на сторінці заходу. До пропущеного або перерваного тренінгу можна повернутися в будь-який час. Про зміни в розкладі (що бувають нерідко) повідомляється заздалегідь. Графік занять розписаний до 3 травня.

Коли: понеділок, четвер, неділя
О котрій? 19:00 (будні), 18:00 (неділя)


СК «Борец»

Спорткомплекс організовує групові тренування для підтримки фізичної форми (початковий рівень фізпідготовки), а також — навчання навичкам бразильського джіу-джитсу. Заняття відбуваються в режимі відеоконференції в Zoom. Є групи для дітей у віці 4—6 років, 7—9 років та 10—14 років.

Тренування доступні тричі на тиждень, вони стартують у різний час (перше — о 16:00, пізніші — о 19:00).

Запис на програми за телефоном: 050 889-86-42.


305 Fitness

Якщо ви знаєте англійську мову, приєднуйтесь до майстрів Нью-Йоркській танцювальної студії. Щодня тренери проводять заняття за різними напрямками: медитація, тренування низького впливу (L.I.T.), розтяжка та багато різновидів танців. Тренінги розбиті за днями та транслюються в Zoom або на YouTube-каналі. Понад те, в YouTubе два рази на день студія проводить танцювальні майстер-класи з кардіонавантаження.

Коли: понеділок — неділя
О котрій? За розкладом.


Спортивний клуб YOD

У Telegram-каналі спортклуб публікує короткі ролики з набором вправ, відео з повноцінними тренуваннями, інтерв'ю з тренерами та анонси на прямі ефіри інструкторів. Спектр занять: танцювальний клас, зумба, фітнес, силові та функціональні тренування, стретчинг, кросфіт, табата.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X