НАБУ завершило розслідування щодо зловживання директором комунального підприємства Харкова - Накипіло
Події

НАБУ завершило розслідування щодо зловживання директором комунального підприємства Харкова

20 серпня 2021 року детективи Національного антикорупційного бюро України повідомили директору КП «Комплекс із вивезення побутових відходів» Фазілю Абассову про завершення досудового розслідування за фактом зловживання службовим становищем.

Як встановило слідство, у 2016 році комунальне підприємство оголосило закупівлю обладнання для потреб міста. Напередодні укладання договору з переможцем тендеру директор КП, який на той момент також був депутатом Харківської міськради, за власної ініціативи вніс зміни до характеристик предмета закупівлі. Унаслідок чого закупили іншу продукцію, яка не відповідала вимогам документації конкурсних торгів. Через це підприємство надмірно перерахувало майже один мільйон гривень.

Частину зазначеної суми постачальник обладнання надалі перерахував компанії, бенефіціарним власником якої був Фазіль Абассов.

Дії Абассова кваліфіковано за ч.2 ст. 364 КК України[mfn]Зловживання владою або службовим становищем, карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років[/mfn]. 

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

    X