На ринку «Барабашово» комунальники хотіли знести рекламні щити - Накипіло
Події

На ринку «Барабашово» комунальники хотіли знести рекламні щити

Їм завадили активісти.

Вранці 21 лютого на територію ринку «Барабашово» приїхали кілька машин з працівниками комунальних служб для того, щоб демонтувати рекламні щити. Їм завадив підприємці та активісти. Про це повідомляє «Суспільне Харків».

Демонтаж комунальники повинні були проводити, посилаючись на рішення виконкому міськради від 29 січня 2020 року. У прес-службі ринку заявляють, що рішення про знесення зараз оскаржується в суді.

Вночі на 14 лютого в Харкові частина підприємців ТЦ «Барабашово» встановили барикади, щоб завадити знесенню торгових павільйонів. Вони сооруділи символічні протитанкові їжаки, які не дозволять проїхати бульдозерам, і запалили багаття в бочках. Протестуючі вимагали  скасування рішення міськради про будівництво дороги через територію ринку.

У міськраді такі події охарактерізовали як «істерику і подвійні стандарти». Прес-служба знову нагадала, що будівництво дороги було зареєстровано в Генеральному плані Харкова в 1953 році. Ця ж дорога була внесена в Генеральні плани розвитку Харкова в 1986, 2004, 2013 і 2019 роках.

Конфлікти на ринку Барабашово відбуваються з початку минулого року. В одній з бійок постраждав телеоператор харківської служби новин Вадим Макарюк. Кілька учасників бійки побили його і забрали з камери картку зі знятим матеріалом. У Вадима стався інсульт, його госпиталізували. Пізніше стало відомо, що гострої загрози життю оператора немає, але він до цих пір проходить реабілітацію.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X