На лікування пацієнтів з CОVID-19 лікарні отримали понад 4 мільярда гривень - Накипіло
Події

На лікування пацієнтів з CОVID-19 лікарні отримали понад 4 мільярда гривень

Для допомоги хворим на COVID-19 та з підозрою на захворювання Національна служба здоров’я виплатила медзакладам 4,4 мільярда гривень.

Гроші розподілились між 25-ма центрам екстреної медичної допомоги, 316-ма медзакладами для лікування в стаціонарних умовах та 935-ма закладами, в яких працюють майже 1600 мобільних бригад. Останні виїжджають до людей із підозрою на COVID-19. Виплати від НСЗУ також отримала 151 установа, яка не входила до переліку лікарень для госпіталізації, але надавала допомогу хворим на коронавірус.

Яких лікарів не вистачає українцям та навіщо медикам бути комунікабельними

«Існує проблема нерівномірного завантаження лікарень, що надають допомогу пацієнтам з COVID-19. Внаслідок цього деякі лікарні завантажені, а інші, які знаходяться поблизу — майже без пацієнтів. Однією з причин такої ситуації є неправильно вибудувані на місцях маршрути пацієнтів і погана координація роботи між центрами екстреної допомоги та лікарнями», — відзначає пресслужба НСЗУ.

Підготовка маршрутів для пацієнтів — завдання місцевих адміністрацій. Це стосується не лише хворих на COVID-19, але й пацієнтів з іншими діагнозами.

Почти 40 тысяч пациентов с инсультом и инфарктом получили бесплатную помощь

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X