На дитячий комплекс у парку Горького місто витратить ще 700 тисяч гривень - Накипіло
Події

На дитячий комплекс у парку Горького місто витратить ще 700 тисяч гривень

  • Софія Рогожина
  • Ігор Лептуга
  • 31 Серпня 2020
  • 1479

Підрядник повинен до кінця року зробити майданчик інклюзивним.

Центральний парк культури та відпочинку імені М. Горького уклав договір з ТОВ «Тетрополіс» на реконструкцію дитячого ігрового комплексу «Кремлівська стіна». Інформація опублікована на сайті публічних закупівель ProZorro.

Сума договору — 702 тисячі гривень. Із них майже 455 тисяч витратять на матеріальні ресурси, 28,8 тисячі — на роботу будівельних машин, 61,8 тисячі — на зарплату робітникам. 117 тисяч гривень піде на оплату ПДВ. Що саме зміниться на майданчику, в документах до договору не вказується.

На сесії міськради в грудні 2019 року депутати виділили 15 мільйонів гривень «Кремлівській стіні» на реконструкцію. Тоді між депутатом Тарасом Сітенком та мером Харкова Геннадієм Кернесом виникла перепалка.

«Як на мене, сьогодні під «Кремлівською стіною» можна поховати або її можна штурмувати. І те й інше не підходить парку культури... », — спробував поставити запитання Сітенко.

Його перебив мер зі словами: «Давайте те, що стосується дітей, не будемо казати «ховати когось», «штурмувати когось». Ви возьміть, будь ласка, штурмуйте вот цю стіну, відітє — світлини є, і вашою головою туди».

Фото: Inna Tyslenko

Горсовет планирует потратить на ремонт сквера на Сумской еще 18,8 миллиона

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X