Поліція шукала вибухівку майже в сотні будівель - Накипело
Події

Поліція шукала вибухівку майже в сотні будівель

  • Софія Рогожина
  • Ігор Лептуга
  • 26 Лютого 2020
  • 1539

Хвиля псевдомінувань у Харкові триває.

Інформація про закладену вибухівку в житлових будинках, торгівельних центрах, медичних установах, залізничних та автовокзалах міста надійшла на електронну пошту поліції 25 лютого в 15:40. Оперативники, вибухотехніки та кінологи оглянули 96 об'єктів, евакуювали 466 осіб. Жодних вибухонебезпечних предметів силовики не знайшли, передає відділ комунікацій Головного управління Нацполіціі в області.

Інформація зареєстрована в територіальних відділах поліції. Вирішується питання про кваліфікацію події за Кримінальним кодексом України. Також правоохоронці встановлюють, хто відправив неправдиве повідомлення.

Масові «мінування» в Харкові почалися в день президентських виборів — 21 квітня 2019 року. За цей час силовики отримали сотні повідомлень про закладену вибухівку в готелях, торгових центрах, школах, університетах та коледжах, райадміністраціях, заводах, вокзалах, в аеропорту, житлових будинках та на інших об'єктах. Ніяких вибухових речовин не виявлено. За даними правоохоронців, часто повідомлення про мінування надходили на електронну пошту поліції від невідомих з непідконтрольних Україні територій.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X