«Ми ще ніколи за 13 років не проводили ЗНО у таких екстремальних умовах», — Олександр Сидоренко - Накипіло
Події

«Ми ще ніколи за 13 років не проводили ЗНО у таких екстремальних умовах», — Олександр Сидоренко

  • Віталіна Морозова
  • Ігор Лептуга
  • 23 Червня 2020
  • 1533

Наскільки пункти тестування готові прийняти харківських абітурієнтів?

Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій дозволила проводити Зовнішнє незалежне оцінювання з 25 червня. Через карантин цього року з'явилися додаткові вимоги до організації тестування.

«Ми ще ніколи за 13 років не проводили цей процес у таких екстремальних умовах. Ми до цього готові. Всі 107 пунктів оцінювання у Харківській області забезпечені необхідними засобами захисту. Виділено 219 тисяч медичних масок, 3,5 тисячі літрів дезінфекційного розчину для рук, 1,6 тисячі літрів розчину для обробки поверхонь, понад 800 флаконів рідкого мила для кожної туалетної кімнати і стільки ж паперових рушників», — заявивив Олександр Сидоренко, директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти.

За його словами, цього року групи абітурієнтів пропускатимуть кожні 10-15 хвилин. У персональному запрошені у них вказано рекомендований час допуску до тестування. На вході до кожного пункту тестування перебуватимуть медики з безконтактними термометрами. Планується організувати дистанцію між дітьми і комісією.

«Якщо температура абітурієнта буде вищою за 37,2°C, йому запропонують заспокоїтися, випити водички і повторити процедуру ще раз. Якщо наступний замір покаже менше 37,2°C медики прийматимуть рішення про можливість допуску. Якщо є інші проблеми, вступнику запропонують пройти ЗНО на додатковій сесії», — пояснив Сидоренко.

Випускники, які поки що не планують подавати документи до вишів, можуть отримати свідоцтво про повну середню освіту без здачі ЗНО.

Особенности проведения ВНО-2020

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X