«Ми не будемо хапати когось за поли й тягнути з храму», — очільник поліції Харківської області - Накипіло
Події

«Ми не будемо хапати когось за поли й тягнути з храму», — очільник поліції Харківської області

  • Олена Лептуга
  • Ігор Лептуга
  • 17 Квітня 2020
  • 1319

Поліція чергуватиме під час Пасхи цілодобово і регулюватиме кількість вірян усередині храмів. Штрафувати обіцяють за порушення громадського порядку.

Голова Харківської обладмінстрації Олексій Кучер під час брифінгу наголосив, що спалах коронавірусу у Високопіллі пішов від церкви, і, з великою ймовірністю, його джерелом став місцевий священик. У нього та його дружини позитивні тести на COVID-19, а померла 71-річна жінка теж працювала в цій церкві. Наразі храм закритий на карантин, а село знаходиться на обсервації.   

Аби зменшити кількість вірян під час святкування Великодня у храмах, поліція проводить профілактичні розмови зі священиками.

«У церкві може знаходитися разом зі священиком і півчими не більше 10 громадян. Не буде поліція нікого витягати за руки, ми не будемо хапати когось за поли, тягнути з храму, але ми будемо нагадувати. Не біда,  якщо буде не десять, а одинадцять, але якщо вірян буде сорок в невеличкому храмі, то буде біда», – зазначив очільник поліції регіону Валерій Скокуренко.

Поліція цілодобово чергуватиме на Великдень, починаючи з 18.00 суботи. Правоохоронці нагадуватимуть про дистанцію й наявність масок, штрафуватимуть лише за порушення громадського порядку.

 

  

  

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X