Курсанти академії Нацгвардії гасили лісову пожежу біля навчального центру - Накипіло
Події

Курсанти академії Нацгвардії гасили лісову пожежу біля навчального центру

  • Софія Рогожина
  • НАНГУ
  • 7 Жовтня 2020
  • 1479

Неподалік від навчального центру Національної академії НГУ поблизу села Верхня Писарівка горіли дерева та суха трава. Пожежу помітили курсанти і одразу взялися її гасити.

Загальна площа пожежі — приблизно п'ять гектарів. Як повідомляє пресслужба вишу, з вогнем боролися пожежна команда академії, приблизно сто курсантів та кілька пожежних бригад ДСНС. Пожежу загасили за дві години.

«Наразі всі осережки загоряння ліквідовані, на місці працюють пожежні експерти. Завдяки тому, що курсанти вчасно зреагували, вдалося врятувати будинки місцевих жителів, які знаходились зовсім близько до місця пожежі», — сказав начальник факультету логістики полковник Владислав Єманов.

6 жовтня на території Харківської області сталася 81 пожежа в природних екосистемах. Згоріли приблизно 120 гектарів сухостою, один гектар молодого соснового лісу, два сараї та дев'ять нежитлових будівель. Найбільші пожежі — поблизу селищ Симонівка (Вовчанський район) та Смородьківка (Куп'янський район). Також сьогодні о 8:30 рятувальники локалізували загоряння на полігоні в Люботині, там пожежа почалася 5 жовтня.

В Луганской области потушили семь из девяти очагов пожаров, — ГСЧС

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X