Кучер закликав Кернеса закрити навчальні заклади на карантин - Накипело
Події

Кучер закликав Кернеса закрити навчальні заклади на карантин

  • Софія Рогожина
  • Ігор Лептуга
  • 12 Березня 2020
  • 1925

Голова Харківської облдержадміністрації Олексій Кучер звернувся до представників міської влади.

Він наполягає виконати Постанову Кабміну щодо введення тритижневого карантину в Україні.

«Наголошую, що згідно з ПКМУ у зв’язку з карантином відвідування закладів освіти на всій території України забороняється! А заклади освіти всіх рівнів та форм власності мають бути закриті на карантин. Окремо хочу звернутися до представників харківської міської влади з вимогою відповідально поставитися до здоров’я харків’ян! Візьміть до уваги Постанову Кабміну та виконайте розпорядження МОН!», — написаі Кучер у своєму Telegram-каналіе, передає «МедіаПорт».

Кучер додав, що виїзні прийоми представників ХОДА, заплановані з 12 березня до 3 квітня, а також початок проєкту «Озеленення України» 21 березня переносяться на квітень.

Подробиці плану дій ХОДА щодо виконання Постанови уряду озвучать сьогодні об 11:00 у пресцентрі облдержадміністрації. ⠀

11 березня Кабінет міністрів ухвалив рішення про заборону проведення масових заходів за участю 200-т і більше людей, а також відвідування навчальних закладах по всій Україні на три тижні. У Харкові вирішили не припиняти навчальний процес у школах та дитсадках, однак діти зможуть залишитися вдома за заявою батьків. Мер міста Геннадій Кернес пояснив це зниженням рівня захворюваності на ГРВІ в закладах та зручністю для батьків.

Також Кернес повідомив, що з 12 березня на три тижні будуть закриті театри та кінотеатри, цирк, розважальні центри та ігрові зони в шопінг-молах. Для масових заходів введено обмеження до 60-ти осіб. Інших заходів, включаючи зміни в роботі транспорту, не буде.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X