Краща літня вітрина: художники, дизайнери та флористи борються за приз - Накипіло
Події

Краща літня вітрина: художники, дизайнери та флористи борються за приз

У Харкові проходить Конкурс оформлювачів вітрин.

Десять конкурсних вітрин вже змонтовані у ТРЦ «Дафі». Учасники придумували проєкти на тему «Літо у великому місті». У кожної вітрини особливий задум. Автори експериментували у різних манерах сучасного мистецтва.

7 серпня стартувало глядацьке голосування за кращу вітрину. До 27 серпня кожен може проголосувати за вподобаний варіант на FB-сторінці Конкурсу. У фіналі 28 серпня роботи оцінить професійне журі. Переможці Конкурсу отримають грошові сертифікати.

Сучасна вітриністика — це інтерактивне мистецтво, яке заворожує перехожих. Мета першого в Україні конкурсу оформлювачів вітрин — підняти професійний рівень дизайнерів, флористів, декораторів та художників у цій сфері.

Вперше Конкурс відбувся у Харкові у 2017 році. Переможцями стали театральні художники Вікторія Тєлєтова та Юрій Штайда. Наступного разу Конкурс оголосили на початку 2020 року, запропонувавши учасникам створити ескізи вітрин до Великодня. Журі встигло відібрати фіналістів, але коли конкурсанти почали втілювати свої концепції у реальні макети, все довелося зупинити через карантин. Оргкомітет продовжив конкурс і замінив тему на літню. З 1 серпня конкурсні вітрини вже прикрашають галереї торговельно-розважального центру «Дафі».

Дізнатися більше про проект:

Сторінка на Facebook

Сторінка в Instagram

Сайт проєкту

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X