Коронавірус у медиків: у Первомайському закрилася на карантин дитяча поліклініка - Накипіло
Події

Коронавірус у медиків: у Первомайському закрилася на карантин дитяча поліклініка

  • Анна М'ясникова
  • Ігор Лептуга
  • 12 Травня 2020
  • 1607

Медустанова в Харківській області не приймає пацієнтів з 12 травня.

Через спалах коронавірусної інфекції COVID-19 серед лікарів закрита на карантин Первомайська дитяча поліклініка №2. Такі заходи прийняті для дезінфекції медустанови та обстеження інших медиків, повідомив мер міста Микола Бакшеєв.

Водночас дітей прийматимуть в дорослому поліклінічному відділенні сімейні лікарі, у яких тести не підтвердили зараження коронавірусом

У всіх інфікованих медиків — легка або середня форма захворювання. Двоє з них госпіталізовані, їхній стан покращився. У двох підвищена температура (37-39 градусів), вони лікуються вдома. У решти немає симптомів захворювання.

«Перша та найстаріша хвора (їй 79 років) почувається краще. Днями її перевели з палати інтенсивної терапії в загальне відділення Обласної інфекційної лікарні. У неї позитивний прогноз щодо результату хвороби», — додав Бакшеєв.

За даними Первомайської райадміністрації, на сьогодні в місті з підтвердженим діагнозом 14 осіб, з них дев'ять — медпрацівники дитячої поліклініки.

UPD. Як повідомив пізніше міський голова Микола Бакшеєв, інфіковані 11 медиків лікарні. Вдома у хворих проводять дезінфекцію.

«Усі діагностовані випадки передачі коронавірусу в місті мають тривалий контакт з інфікованим: там, де люди або жили разом, або працювали в одному кабінеті чи кімнаті, ось саме за таких обставин було інфікування», — додав міський голова.

За його словами, поліклініка відновить роботу через 2-3 дні.

Усього в області зареєстровано 157 випадків захворювання медпрацівників.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X