Kharkiv MeetDocs проводить національний конкурс повнометражних фільмів - Накипіло
Події

Kharkiv MeetDocs проводить національний конкурс повнометражних фільмів

  • Kharkiv MeetDocs
  • Kharkiv MeetDocs
  • 8 Липня 2020
  • 1475

Заявки приймаються до 15 вересня.

Онлайн-частина фестивалю відбудеться з 26 по 29 жовтня за підтримки Українського культурного фонду. Вперше у межах заходу проходить конкурс неігрових повнометражних фільмів, знятих в Україні і в ко-продукції.

«Чому оргкомітет фестивалю вирішив провести саме національний конкурс? Тривалий час на сході України не було великого кінофестивалю, який би фокусувався на проблематиці і повсякденному житті регіону, представляв його на кінематографічній мапі країни. Місцевим кіномитцям не вистачає можливостей для професійного зростання, майданчиків для просування своїх робіт, контактів з колегами з інших областей України та Європи», — розповідає директор кінофестивалю Kharkiv MeetDocs Євгенія Крігсхайм.

У відбіркову комісію увійшли: Євгенія Крігсхайм — директор і засновниця Kharkiv MeetDocs, Алекс Малишенко —  кіножурналіст і співзасновник некомерційного кіноклубу Polotno, який пропагує українське кіно, Віктор Глонь — відбірковий і програмний координатор Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість» і Фестивалю американського кіно «Незалежність», продюсер і режисер Фелекс Крігсхайм (Німеччина) і Анастасія Пугач — голова департаменту кінофестивалю Kharkiv MeetDocs з комунікацій.

Кращий фільм Національного конкурсу обиратиме професійне журі, що складається з провідних кінематографістів України і Європи. Крім того, на сайті буде доступно голосування для глядачів.

В рамках конкурсу будуть показані фільми, зняті без державного фінансування протягом останніх 4 років і хронометражем до 30 хвилин. Всі покази будуть проходити на сайті фестивалю і будуть безкоштовними.

Удруге кінофестиваль проводить конкурс дитячого соціального відео

До участі будуть допущені ролики тривалістю до 3 хвилин від дітей і підлітків від 8 до 16 років.

Офлайн-частина пройде з 29 по 31 жовтня за підтримки Федеративного міністерства закордонних справ Німеччини (з урахуванням актуальної епідеміологічної ситуації). Фестиваль пройде в Харкові і буде включати позаконкурсні покази ігрових і документальних фільмів, майстер-класи та вже традиційний пітчинг документальних кінопроектів.

Детальна інформація:

З питань подачі фільмів на Національний конкурс: [email protected]

Для ЗМІ: [email protected]

Глава департаменту з комунікацій Анастасія Пугач: [email protected]

З організаційних питань: [email protected]

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X