Харків’янин посів призове місце на чемпіонаті Європи з дзюдо серед юніорів - Накипіло
Події

Харків’янин посів призове місце на чемпіонаті Європи з дзюдо серед юніорів

Змагання проходили у Празі з 15 до 18 вересня.


Назар Вісков здобув бронзову медаль у перший день змагань. Йому 17, він студент першого курсу факультету юстиції Харківської національної академії Ярослава Мудрого.

Наш хлопець на декілька років молодший за інших учасників. Спочатку він переміг лідера збірної Ізраїлю Янатана Векслера, у другому колі — австрійця Маркуса Ауера, а в ¼ фіналу ефектним кидком здолав француза Енца Жана.  Півфінал був не таким успішним для харків’янина. У запеклому поєдинку перемогу здобув більш досвідчений суперник з Азербайджану Туран Байрамов. Бронза дісталась Назару в результаті поєдинку з румуном Олександром Матеєм.

«На третій хвилині сутички нашому дзюдоїсту вдалося зробити зачеп і виконати кидок на іпон. Блискуча перемога і бронзова нагорода для нашого дзюдоїста!», — повідомили на сайті Академії.

У нинішньому сезоні Назар завоював бронзу на кадетському чемпіонаті Європи, а також на Європейському юнацькому олімпійському фестивалі. За результатами змагань збірна команда України посіла п’яте загальнокомандне місце чемпіонату Європи.

Сміх та гріх №5 — Лана Чубаха

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X