Керівництво Золочівської громади складає списки тих, хто захоче евакуюватися - Накипіло
Події

Керівництво Золочівської громади складає списки тих, хто захоче евакуюватися

За словами голови громади, Віктора Коваленка, це робиться для того, щоб розпланувати можливу евакуацію мешканців громади восени та взимку.

Коваленко зазначив, що влада  в Золочеві і в старостинських округах громади пропрацьовує логістику можливої евакуації місцевих мешканців. Щоб зрозуміти скільки коштів треба буде витратити, та куди перевозити людей, громада отримала зразки документів, які мають заповнити місцеві жителі, зазначивши що вони згодні або відмовляються від можливої евакуації.

«Йдеться про можливу евакуацію. Можливу. Йде відповідна підготовча робота. Кабінет міністрів відпрацьовує питання евакуації тих територій і громад, які розташовані в зоні бойових дій під постійними обстрілами. Йдеться про те, що на цих територіях немає чіткої підготовки до осінньо-зимового періоду, а, якщо і є, то можливі удари по енергомережах, по газомережах, тому, можливо, не буде електроенергії, газу, води», — додав Коваленко.

Цю публікацію було створено за фінансової підтримки Європейського Союзу в партнерстві з DW Akademie. Вміст публікації є одноосібною відповідальністю медіагрупи «Накипіло» та не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо