«Карсани» на Салтівку: муніципальні автобуси у Харкові вийшли на ще один маршрут  - Накипіло
Події

«Карсани» на Салтівку: муніципальні автобуси у Харкові вийшли на ще один маршрут 

  • Аліка Піхтерева
  • Сайт Харківської міськради
  • 3 Лютого
  • 1397

Від 602-го мікрорайону до майдану Конституції відтепер їздять муніципальні автобуси. «Карсани» почали курсувати сьогодні на маршруті № 249. 

Як повідомили у департаменті інфраструктури Харківської міської ради, раніше маршрут обслуговувала приватна компанія, проте перевізник відмовився від нього через нерентабельність. Тепер маршрут став муніципальним, і  ним ходитимуть чотири нові «Карсани».

Вартість проїзду — 9 гривень.

Маршрут слідування транспорту: провулок Короленка —  проспект Московський — майдан Захисників України —  Кінний Ринок —  майдан Захисників України —  проспект Московський — проспект Льва Ландау — вулиця Краснодарська —  проспект Тракторобудівників — вулиця Амосова — вулиця Медична — 602-й мікрорайон (медкомплекс).

Напередодні у мерії розповідали, що автобусний маршрут №241е, який курсує від майдану Конституції до Шишківської вулиці, обслуговуватимуть нові турецькі автобуси «Карсан». Оскільки приватний перевізник теж відмовився від цього маршруту, його також зробили муніципальним. Наразі муніципальні автобуси курсують на 30 міських маршрутах. Взагалі до міста надійшли 150 транспортних засобів від турецької машинобудівної компанії.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X