Якою буде погода в січні: прогноз синоптиків - Накипіло
Події

Якою буде погода в січні: прогноз синоптиків

  • Софія Рогожина
  • Ігор Лептуга
  • 2 Січня 2021
  • 1749

Січень в Україні буде теплішим, аніж у попередні роки.

Середньомісячна температура коливатиметься в межах 0—4°C морозу, в південних регіонах місцями вона складе 1—3°C тепла. Це на 2—2,5 градуса вище за багаторічні показники, зазначають в Укргідрометцентрі.

Синоптики очікують, що в січні випаде 27—58 міліметрів снігу, в Карпатах — місцями до 75 міліметрів, а в горах Криму — до 122 міліметрів.

У цілому середньомісячна температура в січні складе 1—6°C морозу, трохи нижчою вона буде у східних, Сумській, Чернігівській, Полтавській областях та Карпатах (7—8 градусів).

Найнижча температура в першому місяці року становитиме 23—37°C морозу. На узбережжі Криму вона знизиться до 13—22°C нижче нуля. У Карпатах, в окремих районах Харківської, Дніпропетровської, Київської та Сумської областей дійде до 38—39,8°C морозу. Найхолодніше буде в Черкаській та Луганській областях (місцями мінус 40—42 градусів).

Найвища температура сягатиме 7—14°C тепла. На Прикарпатті, у південних, Дніпропетровській та Кіровоградській областях повітря нагріватиметься до 15—18°C тепла, у Криму — до +21 градусів.

Самый субъективный рейтинг 2020 года

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X