Як працюють дві залізничні лікарні в Харкові - Накипіло
Події

Як працюють дві залізничні лікарні в Харкові

  • Анна М’ясникова
  • Ігор Лептуга
  • 26 Березня 2021

Лікарні «Укрзалізниці» не можуть задіяти всі кисневі концентратори через зношену проводку. Про це під час візиту до Харкова повідомила заступниця міністра охорони здоров'я Ірина Микичак.

«На жаль, за наявності достатньої кількості концентраторів, вони не можуть одномоментно їх усі включити. Оскільки електромережі можуть не витримати: вони старі, а реновація в цих лікарнях не проводилася», — пояснила чиновниця.

Лікарні на залізничному транспорті отримали фінансування від Національної служби здоров'я для роботи з хворими COVID-19 ще торік. Організувати роботу медустанов повинна «Укрзалізниця» під контролем місцевої влади.

Микичак додала, що в Харківській області лікарні, які приймають пацієнтів з коронавірусом, недостатньо забезпечені киснем.

«Потужності, які є в області, є недостатніми. Ми обговорювали з головою ОДА, з її командою, яким чином розгортати далі можливості. Зараз у міністерстві відбувається чергова робоча зустріч з керівництвом «Укрзалініці» з тим, щоби більш активно залучалися потужності лікарень, — сказала заступниця міністра. — У Харкові ліжок з кисневими магістралями не вистачає, але в той самий час залишається приблизно 200 ліжок у лікарнях Харківської області».

В области заняты почти все койки со стационарным доступом к кислороду. В ХОГА обещают установить еще

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо