Кабмін погодив Олега Синегубова на посаду голови Харківської облдержадміністрації - Накипіло
Події

Кабмін погодив Олега Синегубова на посаду голови Харківської облдержадміністрації

У своєму телеграм-каналі представник уряду у ВРУ Тарас Мельничук написав, що Олега Синєгубова звільнили з посади голови Полтавської ОДА та призначили головою Харківської.

Сам Олег Синєгубов у телеграм-каналі підтвердив, що сьогодні Кабінет Міністрів України погодив його кандидатуру на посаду голови Харківської ОДА.

«Прекрасно розумію, що це — велика відповідальність. Я знайомий із ситуацією на Харківщині, знаюся на проблемах, які накопичилися. Маю позитивний досвід роботи в Полтавській ОДА, тому імплементуватиму його, враховуючи особливості Харківської області», — запевнив новий очільник ХОДА.

Відомо, що 40-річний Олег Синєгубов за фахом юрист. Народився він у Харкові, закінчив школу № 147 та ХНУВС. Працював слідчим, пізніше викладав у виші. У 2008 році захистив дисертацію на тему: «Громадянсько-правовий захист честі, гідності та ділової репутації працівників міліції».

На парламентських виборах 2019 року був довіреною особою кандидата в народні депутати від партії «Слуга Народу» Олексія Красова. З кінця 2019 року очолював Полтавську ХОДА.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо