Кабмін не продовжить карантин вихідного дня: що буде далі - Накипіло
Події

Кабмін не продовжить карантин вихідного дня: що буде далі

  • Анна М’ясникова
  • Ігор Лептуга
  • 2 Грудня 2020
  • 1599

На всій території України діятимуть обмеження помаранчевої зони і в будні, й у вихідні. Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

За словами прем'єра, завдяки посиленню карантину на вихідних зменшився приріст хворих та стабілізувалася ситуація в лікарнях.

«Можна констатувати, що ми отримали позитивний ефект на кінець «карантину вихідного дня» 30 листопада. За минулий тиждень ми отримали на 6 тисяч випадків захворювань менше, ніж прогнозували, — сказав держслужбовець. — Спостерігається вирівнювання ситуації щодо зайнятості ліжок, яке вже місяць тримається на постійному рівні 27—28 зайнятих хворими на COVID ліжок. Це дозволяє нам зняти саме ці обмеження».

Шмигаль подякував усім, хто з розумінням поставився до ситуації та дотримувався заходів і нагадав, що «карантин вихідного дня» був введений як альтернатива локдауну.

Що далі?

Прем'єр додав, що Кабмін зараз розробляє найбільш оптимальний варіант щодо можливого посилення карантинних заходів. Про рішення повідомлять мінімум за 7 днів до його введення.

Також уряд опитав мерів міст та голів обланадміністрацій з приводу оптимальних карантинних заходів. Так, майже 90% опитаних міських голів підтримали повну заборону на проведення концертів. Майже 60% чиновників згодні з встановленням ряду обмежень для відвідування міських новорічних ялинок.

За сутки COVID-19 подтвердился у 647 жителей Харьковской области

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X