Уряд не скасує рішення щодо закриття метро, — прем'єр-міністр - Накипело
Події

Уряд не скасує рішення щодо закриття метро, — прем'єр-міністр

  • Анна М'ясникова
  • Ігор Лептуга
  • 18 Березня 2020
  • 1981

Кабінет Міністрів не змінить рішення про припинення роботи метро в Харкові, Києві та Дніпрі.

Про це сказав прем'єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні уряду в відповідь на прохання нардепа Олексія Гончаренка відкрити підземку. Нардеп зауважив, що через закриття метро маршрутки та тролейбусі переповнені, що створює сприятливі умови для передачі будь-яких вірусів.

Шмигаль додав: закриття підземки — один з ключових кроків для збереження здоров'я та життя людей.

«Щодня українське метро у трьох містах перевозить близько двох мільйонів людей. Протягом двох тижнів, якщо не зупинити метро та не спинити пасажиропотік, ці два мільйони захворіють. Врахуйте відсоток смертності. Це буде ціна слабкості та неприйнятого рішення щодо зупинки метро. Британія й Іспанія, які обмежили рух метро, але не припинили його, на сьогодні мають найшвидші темпи зростання хвороби. Рішення уряду залишається незмінним, метро має бути зачинено. Це один із найбільших ризиків для зараження на коронавірус», — підкреслив прем'єр.

16 березня Кабмін прийняв рішення про тимчасове зупинення авіаційного, залізничного та автобусного міжміського сполучень. Крім того, з 18 березня до 3 квітня введена заборона перевезення пасажирів в метро та перевезення понад 10-ти пасажирів одночасно в трамваях, тролейбусах та міських автобусах.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X