Виборча кампанія в 179 окрузі проходить без серйозних порушень - Накипіло
Події

Виборча кампанія в 179 окрузі проходить без серйозних порушень

Спостерігачі ОПОРИ не зафіксували на окрузі спроб підкупу виборців.

Виборча кампанія і процес підготовки до довиборів народного депутата на окрузі №179 проходять без серйозних порушень. Про це заявив Микола Зінченко, координатор спостереження громадянської мережі ОПОРА в Харківській області.

Основні порушення, з якими стикалися спостерігачі, стосувалися агітації і її поширення без вихідних даних, контрагітації або фейкової інформації та пошкодження реклами з агітацією за кандидатів.

«У виборчому окрузі проявилась традиційна проблема недостатньо чіткого розмежування передвиборчої активності та посадової діяльності окремих кандидатів у народні депутати України. Так, до відмови від балотування кандидатки від партії “Слуга народу” Вікторії Алєксєйчук спостерігачами було виявлено окремі факти, які б могли свідчити про залученість голови Харківської ОДА Олексія Кучера до виборчої кампанії. Але після рішення останньої відмовитись від балотування ці ризики втратили свою актуальність», — розказав Микола Зінченко.

Проміжні вибори народного депутата України в 179 окрузі відбудуться 15 березня 2020 року і пов'язані через те, що нинішній глава Харківської обладміністрації склав повноваження депутата.

Центральна виборча комісія зареєструвала 40 кандидатів, але в бюлетені буде 37 прізвищ — троє кандидатів, серед яких і кандидатка від «Слуги народу» Вікторія Алексейчук, відмовилися балотуватися.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X