Через коронавірус припиняться рейси з Харкова до Тель-Авіву - Накипіло
Події

Через коронавірус припиняться рейси з Харкова до Тель-Авіву

  • Софія Рогожина
  • Інна Роменська
  • 12 Березня 2020
  • 1799

Решта рейсів виконуватимуться за розкладом.

З 15 березня до 8 квітня будуть скасовані рейси авіакомпанії МАУ PS 793 та PS 794 сполученням Харків — Тель-Авів. Це пов'язано із введенням 12 березня в Ізраїлі нових обмежень для іноземців: в'їжджати до країни дозволять тим, хто зможе забезпечити домашній карантин. Про це повідомляється на сайті Міжнародного аеропорту «Харків».

Станом на 11 березня аеропорт продовжує працювати в штатному режимі. Усі рейси виконуються за розкладом. Адміністрація аеропорту рекомендує пасажирам відстежувати статус перельотів на онлайн-табло та обіцяє заздалегідь інформувати про будь-які зміни клієнтів, які залишили контакти при бронюванні. У разі скасування або перенесення рейсу пасажирам слід звернутися за місцем придбання квитка або зателефонувати до call-центру авіакомпанії.

10 березня МАУ заявила, що в рамках боротьби з поширенням коронавірусу скорочує кількість рейсів до 16-ти країн: Італії, Швейцарії, Греції, Німеччини, Ізраїлю, Іспанії, Великої Британії, Литви, Азербайджану, Туреччини, Польщі, Угорщини, Австрії, Чехії, Фінляндії та Данії. Крім цього, перевізник переглядає частоту рейсів по Україні.

З 11 березня лоукостер Ryanair припинив усі внутрішні рейси в Італії, а з 24:00 13 березня будуть скасовувані й міжнародні. Обмеження триватимуть до 8 квітня.

Сполучення з Італією зупинила до 3 березня також авіакомпанія Wizz Air. Крім того, з 12 до 23 березня не курсуватимуть літаки перевізника до Тель-Авіва та Ейлата.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X